Loading...

Visco Bel Destek Yastığı, Ofis, Ev, Araba ve Seyahat İçin Ergonomik Sırt Yastığı, 46x29x20 cm, Siyah

Sırt destek yastığı insan sırtının doğal kıvrımına göre tasarlanmıştır - Günlük hayatta rahat bir oturma pozisyonu sunar. Ofis koltuğunda, oyun sandalyesinde otururken veya araba sürerken çok zaman geçiriyorsanız, bu bel yastığı size mükemmel bir şekilde yardımcı olur.

Birinci Sınıf Hafızalı Köpük ve Sağlam Destekleyici: Yüksek kaliteli hafızalı köpüklü ergonomik şekli, yavaş geri tepkimesi, yeterli yumuşaklıktaki destekleyici sırt yastığı asla düzleşmez. Doğru sertliğe sahip bel yastığı belinizi sarar ve sırtınızı rahat bir deneyim ile uyuşma hissi olmadan rahatlatır.

 

Sırt yorgunluğunu hafifletir: Ergonomik tasarımı, üst, orta ve alt sırt ağrılarını ve uzun süre oturmaktan veya araba sürmekten kaynaklanan gerginliği hafifletmek için bel desteği sağlıklı bir duruş sağlar. Hafızalı köpük bel desteği, sağlam, rahat bir uyum sağlayan ve sırtınızın yapısına uyum sağlayan konforunuzu iyileştiren yüksek yoğunluklu, kalın, dayanıklı, muhteşem ve hassas şekilli hafızalı köpük kullanır.

 

Sırt destek yastığı insan sırtının doğal kıvrımına göre tasarlanmıştır - Günlük hayatta rahat bir oturma pozisyonu sunar. Ofis koltuğunda, oyun sandalyesinde otururken veya araba sürerken çok zaman geçiriyorsanız, bu bel yastığı size mükemmel bir şekilde yardımcı olur.

 

Kaydırmaz Taban ve Ayarlanabilir Kayış: Esnek tokalı ayarlanabilir kayış, bel yastığının farklı şekillerde aşağı kaymasını önler. Her zaman en rahat yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Kayışın maksimum çevresi 145 cm'ye kadar çıkabilir, bu sayede araç koltuğu, ofis koltuğu, bilgisayar sandalyesi, koltuk, kanepe ve şezlong vb. gibi çoğu sandalye için evrensel olarak kullanılabilir. Bel yastığı kaydırmaz tabanlı ve ayarlanabilir kayışlara sahiptir, böylece bel desteğiniz yerinde kalır. Ne kadar hareket ettiğiniz önemli değildir.

 

Bel desteğimiz çoğu standart sandalye için idealdir. Ancak bazı küçük araba koltukları için uygun olmayabilir. Lütfen satın almadan önce ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için ölçüleri kontrol edin.

 

Nefes alan ve yıkanabilir kılıf - Çıkarılabilir, nefes alan ve dayanıklı kılıf sırtınızı gün boyu rahat tutar ve nefes alır. Temizlik ve makinede yıkama için gövde kolayca çıkarılabilir Kılıfı fermuarla çıkarın ve makinede 40°C'de yıkayın. Olağanüstü Kılıf: Olağanüstü cilt dostu kılıf kesinlikle pürüzsüz ve kırışıksızdır. Ayrıca nefes alabilir, makinede yıkanabilir, terletmez ve gün boyu rahatlık sağlar. Bel destek yastığımız çoğu müşteri için evrensel olarak uygundur. Örneğin araç sürücüleri, iş adamları, hamilelik sırasında, yaşlı insanlar vb. arkadaşlarınız veya aileniz için ideal bir hediyedir.

 

Şimdi alışveriş sepetine tıklayın ve daha rahat bir zaman geçirin!

Popular Products